Визнач кількість речовини хром оксиду Cr2O3, маса якого дорівнює 4408 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

М(Cr2O3) = 52 * 2 + 16 * 3 = 152 г/моль

Визначимо кількість речовини хром оксиду:

n(Cr2O3) = m(Cr2O3)/М(Cr2O3) = 4408/152 = 29 моль