У якій речовині вміст Оксигену більший - у гідроген пероксиді чи воді?Даю 40 балов!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Медонов Влад.

Ответ:

Объяснение:

Mr(H2O2) = 1 * 2 + 16 * 2 = 34

ω(O) = Ar(O) * n /Mr(H2O2) * 100% = 16 * 2 /34 * 100% =  94%

Mr(H2O) = 1 * 2 + 16  = 18

ω(O) = Ar(O) * n /Mr(H2O) * 100% = 16 /18 * 100% = 88,9%

В сполуці гідроген пероксид Оксигену більше (94%), ніж воді (88,9%).