10. Обчисліть де більше молекул: у 11,2 л (н.у.) О2 чи 32 г SO2, v (02) = w(SO2) = N (молекул) =

N (молекул) = Відповідь:ДАЮ 50 БАЛІВ , допоможіть будь ласка!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Адам Адлет.

Ответ:n(O2) = V / Vm = 11,2 / 22,4 = 0,5 моль

N(O2) = Na *n = 6*10²³ *0,5 = 3 *10²³ молекул

n(SO2) = m / М = 32 / 64 = 0,5 моль

N(SO2) = Na *n = 6*10²³ *0,5 = 3*10²³ молекул

N(O2) = N(SO2)

Объяснение: надеюсь правильно