Помогите пожалуйста с химией. Визначте хімічну формулу газуватої речовини, утвореної атомами

Оксигену, якщо відносна густина вуглекислого газу СО2 за нею становить 1,375.​

Ответы на вопрос

Отвечает Атякшев Илья.

Відповідь:

Дано: Dx(CO2)=1,375, Ar(0)=16

Знайти: формулу Х-?

Розв'язування:

Dx(CO2)=Mr = (CO2)/Мr(X),звідси Mr(X)=Mr(C02)/D(x)=(Ar(C)+2-Ar(O))/D(X)=(12+216)/1,375=44/1,375=32.

N(O)=Mr(X)/Ar(O)=32/16=2, тому X - O2.

Відповідь: формула газуватої речовини О2.