обчисліть відносні молекулярні маси поданих сполук і розташуй одержані значення за іхнім

збільшенням mr(na2s2o3) срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Балязин Александр.

Ответ:

Mr(Na2S2O3)=23×2+32×2+16×3=46+64+48=158