Знайти молекулярну масу газу, якщо 10 г його за нормальних умов займають об’єм 3,15 л.


Ответы на вопрос

Отвечает Вайчулис Лукас.

Ответ:

Объяснение:

Складемо пропорцію:

10 г - 3,15 л

х г -  22,4 л

х = 22,4 * 10 : 3,15 = 71 г

Молекулярна маса газу : М( Cl2) = 35,5 * 2 = 71