Порцiя аргентум сульфату містить 102,34-10²3 формульних одиниць. Зазнач кiлькiсть речовини.

Вiдповiдь запиши цілим числом. Розв'яжіть будь-ласочка​

Ответы на вопрос

Отвечает Прудников Никита.

Ответ: N(H2SO4) = 102,34*10²³ молекул

Na=6,02 *10²³ 1/молекул

Найти

n(H2SO4)

n(H2SO4) = 102,34 *10²³ / 6,02*10²³ = 17 моль