який об'єм кисню (н.у) прореагував з пентаном, якщо утворилося 0,4 моль вуглекислого

газу?.срочноооооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Лисаковський Владислав.

Відповідь:

C5H12+9O2=5CO2+6H2O

n(O2):n(CO2)=9:5

n(O2)=0,4*9/5=0,72моль

V(O2)=0,72*22,4=16,128л

Пояснення: