Який об'єм кисню витратили на спалювання стану, якщо добуто вуглекислий газ масою 22? Можно с дано!1


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Рита.

Объяснение:

М(СО2)=12+2•16=12+32=44 г/моль

Молярний об'єм газів за н.у 22.4л/моль

хл. 22г

2С2Н6 + 7О2 = 6Н2О + 4СО2↑

7•22.4л/моль. 4•44г/моль

х=(7•22.4•22)/(4•44)=3449,6/ 176 = 19.6л кисню