CO2 М, г/моль - ? m,г 88 V, л - ? ν, моль - ? Н2S М, г/моль - ? m,г - ? V, л 5,6 ν, моль - ?


Ответы на вопрос

Отвечает Ветрова Віталіна.

Ответ:

Щоб знайти молярну масу (М) речовини, потрібно поділити її масу на кількість речовини, вимірювану в молях (n):

М = m/n

Для першого речовини:

m = 88 г

n - не відомо

Для другої речовини:

V = 5,6 л

m - не відомо

Щоб знайти кількість речовини (наприклад, в молях), потрібно відносну кількість цієї речовини поділити на її молярну масу:

n = ν/М

Для першого речовини, де маса відома, а кількість речовини - ні:

М(H2S) = 1*2 + 32.06 = 34.08 г/моль (атомна маса водню дорівнює 1, а сери дорівнює 32.06)

n = m/M = 88 г / 34.08 г/моль ≈ 2.58 моль

Для другої речовини, де об'єм відомий, а маса - ні:

V(H2S) = 5,6 л

М(H2S) = 34.08 г/моль (так само, як і в першому випадку)

ν = n * V = (m/M) * V = (m * V) / (M * V) = m / M ≈ 0.164 моль (з використанням формули й об'ємом у літрах)

Отже, відповіді:

Перша речовина:

М(H2S) ≈ 34.08 г/моль

n ≈ 2.58 моль

Друга речовина:

М(H2S) ≈ 34.08 г/моль

ν ≈ 0.164 моль