У РОБОЧОМУ ЗОШИТІ розв'яжіть задачу. Обчисліть масові частки Алюмінію в Al2O3 та Al(OH)3. У

відповіді вкажіть У СКІЛЬКИ РАЗІВ одна масова частка БІЛЬША за іншу. УВАГА! Розрахунки масових часток ведемо до СОТИХ. Остаточну відповідь НЕОБХІДНО подати ДЕСЯТКОВИМ ЧИСЛОМ з точністю до СОТИХ.

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Мr(Al2O3) = Ar(Al) * 2 + Ar(O) * 3 = 27 * 2 + 16 * 3 = 102

w(Al) = Ar(Al) * n/Мr(Al2O3) * 100% = 27 * 2/102 * 100% = 52,94%

Мr(Al(OH)3) = Ar(Al) + Ar(O) * 3 + Ar(H) * 3 = 27 + 16 * 3 + 1 * 3 = 78

w(Al) = Ar(Al) * n/Мr(Al(OH)3) * 100% = 27/78 * 100% = 34,62%

52,94 : 34,62 = 1,53 рази масова частка Al2O3 більша за Al(OH)3