Відносна густина метану (СН2) 0,5 разів легше за густину кисню. Визначте молярну масу метану.​


Ответы на вопрос

Отвечает Безрукова Алена.

Объяснение:

Mr(CH4)= 12+4•1=16

Mr(CH4)/Mr(O2)= 0.5;

Mr(CH4)= Mr(O2)•0.5 =2•15•0.5= 32•0.5=16