Було спалено 2 л метану і 1 л пропану. Який об'єм С02 утворився в кожному випадку? даю 100 баллов

за ответ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шварёва Варвара.

По закону Гей-Люссака.

CH4 + 2O2 == CO2 + 2H2O

V(CO2) = V(CH4) = 2 л

C3H8 + 5O2 == 3CO2 + 4H2O

V(CO2) = 3 × V(C3H8) = 3 × 1 = 3 л