ПЖЖЖ ,Визначте масу: а) сульфур (IV) оксиду кількістю речовини 2 моль ; б) 2 л нітроген (II)

оксиду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рылова Аня.

Ответ:

Объяснение:

а)

M(SO2) = 32 + 16 * 2 = 64 г/моль

m(SO2) = n(SO2) * M(SO2) = 2 * 64 = 128 г

б)

n(NO) = V(NO)/Vm = 2/22,4 = 0,09 моль

М(NO) = 14 + 16 = 30 г/моль

m(NO) = n(NO) * М(NO) = 0,09 * 30 = 2,7 г