Скільки кисню і азоту (за масою) можна добути із повітря масою 30 кг.


Ответы на вопрос

Отвечает Авраменко Вова.

Ответ:

23.427кг азоту

6.285 кг кисню

Объяснение:

Повітря=30кг=100%

Азот=? кг=78.09%

Кисень=?кг=20.95%

Знайдемо процент вiд числа

Азот=30/100*78.09 = 23.427(кг)

Повітря=30/100*20.95 = 6.285(кг)