Al 2 O 3 + HCl → Al 2 O 3 + SO 2 → Цинк оксид + сульфур(VІ) оксид → Цинк оксид + Сульфатна

кислота → Na 2 O + BeO → NaOH + BeO → Кальцій оксид + алюміній оксид → Кальцій гідроксид + алюміній оксид → Срочно надо!

Ответы на вопрос

Отвечает Анварбеков Мухаммед.

Объяснение:

Al 2 O 3 + 6HCl → 2AlCl3 + 3H2O

Al 2 O 3 + 3SO 2 → Al2(SO3)3

Цинк оксид + сульфур(VІ) оксид →

ZnO + SO3 = ZnSO4

Цинк оксид + Сульфатна кислота →

ZnO + H2SO4 = ZnSO4 + H2O

Na 2 O + BeO → Na2BeO2

2NaOH + BeO → Na2BeO2 + H2O

Кальцій оксид + алюміній оксид →

CaO + Al2O3 = Сa(AlO2)2

Кальцій гідроксид + алюміній оксид →

Ca(OН)2 + Al2О3 = Са(AlO2)2 + H2O