У три пробірки налийте по 4-5 мл розчину розбавленої сульфатної кислоти. У першу пробірку

необхідно прилити 1-2 краплі фенолфталеїну, в другу – метилового оранжевого, в третю – лакмус. Свої спостереження занесіть у таблицю. Фенолфталеїн Метиловий-оранжевий Лакмус

Ответы на вопрос

Отвечает Шустова Дарья.

Ответ:

35

Объяснение:

3(-4)^2+5(-4)+7=3×16-20+7=35