помогите!!!!! При первинній переробці нафти можна одержати близько 20% бензину та приблизно 60%

мазуту. При подальшій переробці мазуту можна додатково одержати близько 60% бензину. Скільки бензину (за масою) можна одержати з 1 т нафти ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рогова Даша.

Ответ:

Объяснение:

З 1 т нафти можна одержати:

бензину: 1 т * 0.2 = 0.2 т

мазуту: 1 т * 0.6 = 0.6 т

Далі, з 0.6 т мазуту можна одержати ще додатково:

бензину: 0.6 т * 0.6 = 0.36 т

Отже, загальна маса бензину, яку можна одержати з 1 т нафти, буде:

0.2 т + 0.36 т = 0.56 т

Отже, з 1 т нафти можна одержати 0.56 т (або 560 кг) бензину за масою.