Обчисли розчинність натрій сульфату Na2SO4 якщо при 25°С у 200 г води розчинили 40 г цієї речовини

СРОЧНО ПЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дрянных Эвелина.

Ответ:

Объяснение:

Розчинність речовини визначається як кількість речовини, яка розчиняється в даному розчиннику за певних умов, за одиницю об'єму розчину. У даному випадку, розчинність Na2SO4 визначається як масова частка Na2SO4 в розчині за одиницю об'єму розчину.

Масова частка Na2SO4 у даному випадку дорівнює:

маса Na2SO4 / маса розчину = 40 г / 200 г = 0.2

Тому розчинність Na2SO4 визначається як 0.2 г/г, або 200 г розчину містять 0.2 г Na2SO4.

Отвечает Ключникова Мария.

Если в 200г воды растворяется 40г соль, то в 100г воды Хг.

200г - 40г = 100г * 40г = 20г

100г -  Хг           200г

Значит растворимость 20г/100г воды при температуре 25*С.