Назва хімічного елемента__________________ Група___________(головна, побічна)

Період___________(великий, малий) Порядковий номер (Z)_________ Відносна атомна маса_________ Протонне число_____________ Нуклонне число (А)_____________ Кількість в атомі: протонів(р+ )_________ електронів (е- )_________ нейтронів (n0 )__________

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Родион.

Назва хімічного елемента: Кисень (O)

Група: Головна група (16 група)

Період: Великий період (2 період)

Порядковий номер (Z): 8

Відносна атомна маса: 15.999 u

Протонне число: 8

Нуклонне число (А): 16

Кількість в атомі:

протонів(р+): 8

електронів (е-): 8

нейтронів (n0): 8 (А - Z = 16 - 8 = 8)