Склади рівняня реакцій( структурні формули) 1) триолеат і вода 2) пропілетаноат і натрій

гідроксид

Ответы на вопрос

Отвечает Алекса Егор.

Ответ:

CH2=CHOOC(CH2)7CH=CH(CH2)7COOCH=CH(CH2)7CH=CH(CH2)7COOCH=CH(CH2)7CH=CH(CH2)7COOH + 3H2O → 3CH2OH(CH2)7CH=CH(CH2) 7COO^- + 3CH2OH(CH2)7CH=CH(CH2)7CH=CH(CH<>)<>

Ця реакція виробляє гліцерин та натрієву сіль тріолеату.

Пропаноат та гідроксид натрію:

СН

Ця реакція виробляє пропаноат натрію та метанол.