Будь ласка допоможіть.Обчисліть масову частку Купруму в купрум(1) оксиді.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Відповідь:

44%

Пояснення:

Cu2O

W(Cu)=Ar(Cu)/M(Cu2O)*100%

W(Cu)=64/143×100%=44%