8. Цукор масою 10 г розчинили у 100 г води. Обчисліть масову частку цукру в розчині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хисамова Венера.

Ответ: 9.09 %

m(розч) = m(Н2О) + m(цукру) = 100 + 10 = 110 г

W(цукру) = m(цукру) : m(розч) * 100% = 10 : 110 * 100% = 9.09 %