Б) Скільки води потрібно додати до розчину масою 180 г з масовою часткою кислоти 20%, щоб отримати

розчин з масовою часткою кислоти 5℅​ пожалуйста срочно даю 70 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Хиленко Ира.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 180 г

w(к-ти) = 20% або 0,2

w₁(к-ти) = 5% або 0,05

Найти: m(H2O) – ?

Вичислимо  яка маса розчину з масовою часткою кислоти 5%

m₁(р-ну) = m(р-ну) * w(к-ти) :  = 180 * 0,2 : 0,05 = 720 г

Знайдемо скільки води потрібно додати до розчину:

m(H2O) = m₁(р-ну) - m(р-ну) = 720 - 180 = 540 г