До літій оксиду масою 6 г додали надлишок води. Обчисліть масу літій гідроксиду, який можна добути

при цьому. потрібно дано, розвазати, вказати відповідь , написати реакцію, не із інтернету і без копій ​

Ответы на вопрос

Отвечает Firsova Angelina.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Li2O) = 6 г

Найти: m(LiOH) - ?

Молярна маса літій оксиду і літій гідроксиду:

М(Li2O) = 7 * 2 + 16 = 30 г/моль

М(LiOH) = 7 + 16 + 1 = 24 г/моль

Складемо РХР:

6 г                                 х г

Li2O    +    H2O   →    2LiOH

n = 1 моль                    n = 2 моль

M = 30 г/моль             M = 24 г/моль

m = 30 г                       m = 48 г

6 г (Li2O)  - х г(LiOH)

30 г (Li2O) - 48 г (LiOH)

m(LiOH) = 6 * 48 : 30 = 9,6 г