Зробіть ,будь ласка, швидко(35 балів) дано: Mроз=400г W=4%. знайти: Mрр-? M(H2O)-?


Ответы на вопрос

Отвечает Иммель Егор.

Дано:

m р-ну(речовини) = 400 г

ω(речовини) = 4%

Знайти:

m(речовини) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(речовини) = ω * m р-ну / 100% = 4% * 400 / 100% = 16 г;

2) m(води) = m р-ну(речовини) - m(речовини) = 400 - 16 = 384 г.

Відповідь: Маса речовини становить 16 г; води - 384 г.