Обчислити масову частку заліза у сполуці Fe3(PO4)2 пжж через дано


Ответы на вопрос

Отвечает Вакилов Влад.

Дано:

Fe3(PO4)2

Найти:

w(Fe) - ?

Решение:

Mr(Fe3(PO4)2) = 3 × 56 + 2 × 31 + 8 × 16 = 358

w(Fe) = 3×56/358 × 100% = 47% (с округлением до целого числа)

Ответ: 47%