Приготувати 450 г розчину з масовою часткою натрій хлориду (кухонної солі) 0,2 (або 20%).


Ответы на вопрос

Отвечает Ляховець Максим.

Дано:

m р-ну(NaCl) = 450 г

ω(NaCl) = 0,2

Знайти:

m(NaCl) - ?

m(H2O) - ?

Розв'язання:

1) m(NaCl) = ω * m р-ну = 0,2 * 450 = 90 г;

2) m(H2O) = m р-ну(NaCl) - m(NaCl) = 450 - 90 = 360 г.

Відповідь: Маса NaCl становить 90 г; H2O - 360 г.