масову частку розчиненої речовині у розчині, який складається з : А) 25 г кухонної солі та 175 г

води; Б) 30 г спирту та 270 г води; В) 10 г лимонної кислоти та 140 г водиСРОЧНО ДАМ 100БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.

Ответ:

Объяснение:

А)

m(р-ну) = m(солі) + m(Н2О) = 25 + 175 = 200 г

w(реч-ни) = m(солі)/m(р-ну) * 100% = 25 : 200 * 100% = 12,5 %

2)

m(р-ну) = m(спирту) + m(Н2О) = 30 + 270 = 300 г

w(реч-ни) = m(спирту)/m(р-ну) * 100% = 30 : 300 * 100% = 10%

3)

m(р-ну) = m(кислоти) + m(Н2О) = 10 + 140 = 150 г

w(реч-ни) = m(кислоти)/m(р-ну) * 100% = 10 : 150 * 100% = 6,67 %