З ДАНО!!! Даю 40 баллов! До розчину солі масою 100г, з массовою часткою солі 10%, додали 40г

солі. Визначити масову частку солі в новоутвореному розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Перегудова Элина.

Відповідь:

Спочатку в розчині було 10 г солі (100 г * 0.1). Після додавання 40 г солі, загальна маса становить 100 г + 40 г = 140 г, а маса солі становить 10 г + 40 г = 50 г.

Тому масова частка солі у новоутвореному розчині дорівнює:

маса солі / загальна маса * 100%

або

50 г / 140 г * 100% = 35.71%

Отже, масова частка солі в новоутвореному розчині становить 35.71%.