10.Допишіть рівняння реакцій до кінця запишіть загальну суму коефіцієнтів. а) Mn + O 2 → MnO 2

б)Aq 2 O = Ag + O 2 в) H 2 S + O 2 → SO 2 + H 2 O Загальна сума коефіцієнтів усіх рівнянь_____________

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Анна.

Відповідь:

а) Збалансоване хімічне рівняння реакції має вигляд:

2 Mn + O2 → 2 MnO2

Загальна сума коефіцієнтів: 2+1+2=5

b) Рівняння не збалансоване, перевірте ще раз.

в) Збалансоване хімічне рівняння реакції:

2 H2S + 3 O2 → 2 SO2 + 2 H2O

Загальна сума коефіцієнтів: 2+3+2+2=9

Загальна сума коефіцієнтів для всіх трьох збалансованих рівнянь дорівнює 5 + 9 = 14.

Пояснення:

Отвечает Комарова Полина.

Відповідь:

a) 2Mn + O2 → 2MnO2

b) 2Ag2O = 4Ag + O2

c) 2H2S + 3O2 → 2SO2 + 2H2O

Загальна сума коефіцієнтів усіх рівнянь = 14