СРОЧНО ПОМОГИТЕ З РОЗВ'ЯЗАННЯМ! ДАМ 50 БАЛЛОВ! Яка кількість речовини кальцій гідроксиду

утвориться під час взаємодії кальцій оксиду масою 62 г з водою?

Ответы на вопрос

Отвечает Кириенко Михаил.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CaO) = 62 г

Найти: n(Ca(OH)2) - ?

Складемо РХР:

CaO + H2O → Ca(OH)2

Знайдемо кількість речовини кальцій оксиду:

n(CaО) = m(CaO)/ M(CaO) = 62/56 = 1,1 моль

З РХР бачимо, що n(CaО) : n(Ca(OH)2) = 1 : 1 , тобто

n(Ca(OH)2) = n(CaО) = 1,1 моль