Задача1 Визначте масову частку цукру, якщо для приготування 200 г його розчину використали 180 г

води.Задача2До 100 г розчину з масовою часткою солі 20% додали 300 г води. Яка масова частка солі у новому розчині.Задача3 Сіль масою 40 г розчинили у 160 г води. Обрахуйте масову частку розчиненого цукру.​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлушев Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Задача 1:

Загальна маса розчину = 200 г

Маса води = 180 г

Маса цукру = загальна маса - маса води = 200 г - 180 г = 20 г

Масова частка цукру = (маса цукру / загальна маса) × 100% = (20 г / 200 г) × 100% = 10%

Отже, масова частка цукру в розчині становить 10%.

Задача 2:

Маса солі у початковому розчині = 100 г × 20% = 20 г

Маса води, доданої до розчину = 300 г

Загальна маса нового розчину = 100 г + 300 г = 400 г

Масова частка солі в новому розчині = (маса солі / загальна маса) × 100% = (20 г / 400 г) × 100% = 5%

Отже, масова частка солі у новому розчині становить 5%.

Задача 3:

Маса солі = 40 г

Маса води = 160 г

Загальна маса розчину = 40 г + 160 г = 200 г

Оскільки цукор не використовувався при приготуванні розчину, то маса цукру в розчині дорівнює 0 г.

Масова частка цукру = (маса цукру / загальна маса) × 100% = (0 г / 200 г) × 100% = 0%

Отже,