Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення:H2O →O2 →X →CO2

Зазначте типи хімічних реакцій. Вкажіть речовину Х . Обчисліть масові частки хімічних елементів в речовині Х

Ответы на вопрос

Отвечает Корейша Дмитрий.

Ответ:

х - СО

Объяснение:

1) 2H2O = 2H2 + O2

2) 2C + O2 = 2CO

3) 2CO + O2 = 2CO2

w=m/m(сполуки)

m(CO) = n*Mr

m(CO) = 1*28=28(г)

w(C) = 12*100/44 = 42,86%

w(O) = 16*100/44 = 57,14%