До 400 г розчину солі з масовою часткою розчиненої речовини 20% долили 400 мл води. Визначте масову

частку солі в утвореному розчині ДАЮ 30 БАЛОВ НО ТОЛЬКО БЕЗ ВОДЫ И С ОБЪЯСНЕНИЯМ

Ответы на вопрос

Отвечает Прохоров Олег.

Ответ:

10%

Объяснение:

1) 400г*0,2= 80г солі

2) 400мл= 400см³ * 1г/см³= 400г

3) 400г + 400г= 800г розчину стало

4) 80/600= 0,1(10%) - масова частка солі в одержаному розчині