Обчислити масу сульфатної кислоти, які необхідно витратити для нейтралізації цинк гідроксиду

кількістю речовини 1,4 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Тамара.

Дано:

n(Zn(OH)2) = 1,4 моль

Найти:

m(H2SO4) - ?

Решение:

Zn(OH)2 + H2SO4 => ZnSO4 + 2H2O

n(H2SO4) = n(Zn(OH)2) = 1,4 моль

m=M

m(H2SO4) = 1,4 × M(H2SO4) = 1,4 × 98 = 137,2 г

Ответ: 137,2 г