Який об'єм газу виділиться в результаті реакції амінооцтової кислоти з 12 г магнію?


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Тёма.

Ответ:

Дано;

2H₂NCH₂COOH + Mg = (H₂NCH₂COO)₂Mg + H₂

m(Mg) = 12 г

V(H₂) — ?

Рішення:

V(H₂) = n(H₂) × Vm = n(Mg) × Vm = m(Mg)/M(Mg) × Vm = 12 г ÷ 24 г/моль × 22,4 л/моль = 11,2 л