Помогите пожалуйста)) Під час окиснення глюкози виділяється 2870 кДЖ енергії. Скільки виділиться

енергії при окисненні 270 г глюкози?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафиуллин Равиль.

Оскільки зазначено, що при окисненні 1 моль глюкози виділяється 2870 кДЖ енергії, то спочатку необхідно перевести масу глюкози з грамів до молей.

Молярна маса глюкози C6H12O6 = 6×12.01+12×1.01+6×16.00 = 180.18 г/моль

Отже, 270 г глюкози = 270/180.18 моль глюкози ≈ 1.498 моль глюкози

Тому, енергія, що виділиться при окисненні 270 г глюкози, буде:

1 моль глюкози : 2870 кДЖ

1.498 моль глюкози : x кДЖ

x = 1.498 × 2870 ≈ 4310 кДЖ

Таким чином, при окисненні 270 г глюкози виділиться приблизно 4310 кДЖ енергії.