Визначте масову частку цукру в розчині масою 500 гр де розчинили 10 гр цукру​


Ответы на вопрос

Отвечает Краус Анастасия.

Дано:

m р-ну(цукру) = 500 г

m(цукру) = 10 г

Знайти:

ω(цукру) - ?

Розв'язання:

1) ω(цукру) = m * 100% / m р-ну = 10 * 100% / 500 = 2%.

Відповідь: Масова частка цукру становить 2%.