До 200 г 5% розчину цукру додали ще 80 г цукру. Якою стала масова частка в НОВОУТВОРЕНої розчині?


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмуханова Алтынай.

Ответ:

32%

Объяснение:

200*0.05 = 10 г

10+80 = 90 г

200+80 = 280 г

Ответ : приблизительно 32-33%