Яку масу цукру слід розчинити в 150 г води, щоб отримати розчин з масовою часткою цукру 10%?

МОЖЕТЕ НАПИСАТЬ ЭТУ ЗАДАЧУ В ТЕТРАДЕ И СКИНУТЬ ПЖ СРОЧНО НАДО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Карасёва Надя.

Відповідь:

m (цукру) = ω * m р-ну / 100% = 10% * 150 / 100% = 7,5 г;

m (води) = m р-ну - m (цукру) = 150 - 7,5 = 142,5 г;

V (води) = m / ρ = 142,5 * 1 = 142,5 мл.

Пояснення: