Змішали 120г. 15%-го розчину цукру та 180 г. 30%-го розчину цукру. Визначте масову частку(%) цукру

в утвореному розчині. Відповідь надайте у відсотках цілим числом БЕЗ позначки "%"

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

У 120 г 15%-го розчину цукру міститься 0.15 * 120 = 18 г цукру.

У 180 г 30%-го розчину цукру міститься 0.3 * 180 = 54 г цукру.

Загальна маса цукру у суміші становить 18 г + 54 г = 72 г.

Загальна маса розчину становить 120 г + 180 г = 300 г.

Отже, масова частка цукру у утвореному розчині:

72/300 * 100% = 24% (без знаку %)