‼️Срочно‼️ дам 20 балів! Яка маса води необхідна для приготування розчину з масовою часткою

сульфатної кислоти 5%, в якому маса кислоти 20 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Кирьянова Юлия.

Объяснение:

w(кислоти)= m(кислотu)/m(розч) = m(кислотu)/(m(H2O) + m(кислотu))

0.05=20/(x+20)

0.05(x+20)=20

0.05х+1=20

x=19/0.05= 380г води