Помогите пожалуйста Складіть рівняння реакцій згідно з перетворенням: Неметал → SO2 → сіль →

Ag2SO3

Ответы на вопрос

Отвечает Гостинська Христина.

S - SO2 - Na2SO3 - Ag2SO3

1) S + O2 = SO2

2) Na2O + SO2 = Na2SO3

3) Na2SO3 + 2AgNO3 = Ag2SO3 + 2NaNO3