1) Вкажить сполуку молярна маса якої 100/моль 2) Вкажить об'єм атомів Оксигенк міститься в озоні

Оз мясою 24 3) Формула газу для якого відносна густина за повітрям становить 1,586

Ответы на вопрос

Отвечает Козьменко Оля.

Ответ:

1) C7H2*7+2 = C7H14+2 = C7H16 • гептан.

2) 6

3) Mr (NO2) = 46

Mr (газу) = Dпов

Mr (повітря) = 1,586*29 = 46

Объяснение:

немає за що