ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Обчисліть масу води, яку необхідно додати до 250г такої есенції для

приготування 9%-го оцту.

Ответы на вопрос

Отвечает Гаухар Раяна.

Ответ:

Для розрахунку маси води, яку необхідно додати до 250 г есенції, потрібно врахувати, що в 9% оцту відношення маси оцту до загальної маси (оцет + вода) складає 9:91.

Спочатку необхідно визначити масу оцту, яку містить 250 г есенції. Оскільки есенція містить 70% оцту, то маса оцту в ній буде:

m(оцет) = 0.7 × 250 г = 175 г

Загальна маса есенції, включаючи воду, складає:

m(загальна) = 250 г

Тому маса води, яку необхідно додати, може бути визначена за допомогою наступної формули:

m(вода) = m(загальна) - m(оцет) = 250 г - 175 г = 75 г

Отже, для приготування 9% оцту необхідно додати 75 г води до 250 г есенції.