Напишіть рівняння у молекулярній, повній і скороченій йонних формах таких реакцій: фосфат кальцію

+ сульфатна кислота будь ласка, тільки правильно

Ответы на вопрос

Отвечает Огорельцев Илья.

Відповідь:

Ca3(PO4)2+3H2SO4=3CaSO4+2H3PO4

Ca3(PO4)+6H⁺+3SO4²⁻=3Ca²⁺+3SO4²⁻+6H⁺+2PO4³⁻

Ca3(PO4)+3SO4²⁻=3Ca²⁺+3SO4²⁻+2PO4³⁻

Пояснення: