СРОЧНО!!!!!!! обчисліть об'єм води, що необхідно взяти для приготування розчину масою 150г з

масовою часткою солі 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Беник Дарина.

Дано:

m р-ну(солі) = 150 г

ω(солі) = 20%

Знайти:

V(води) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 20% * 150 / 100% = 30 г;

2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 150 - 30 = 120 г;

3) V(води) = m / ρ = 120 / 1 = 120 мл.

Відповідь: Об'єм води становить 120 мл.