Складіть рівняння реакції за допомогою яких можна здійснити такі перетворення:S-SO2-SO3-H2SO4-BaSO4

У відповіді вкажіть відносно молекулярну масу останні речовини

Ответы на вопрос

Отвечает Мулдатьянов Айдамир.

Ответ:

S+O2=SO2

2SO2+O2=2SO3

SO3+H2O=H2SO4

H2SO4+Ba(OH)2=BaSO4+2H2O