Дописати схеми реакції та перетворити їх на хімічне рівняння. Для рівняння ️Б записати реакції

окиснення та відновлення, вказати окисник та відновник A) Al + HNO3 (розв.) →Б️) Са(ОН)2 + SO2 →B) Zn(NO3)2 →​

Ответы на вопрос

Отвечает Кривошеев Александр.

Ответ:

Объяснение:

А)

Al + 4HNO3 (розб.) = Al(NO3)3 + NO + 2H2O

Б)

Са(ОН)2 + SO2 = CaSO4 + H2

відновник  S⁺⁴ - 2e = S⁺⁶ процес окислення

окисник     2H⁺ + 2e = 2H⁰  процес відновлення

В)

2Zn(NO3)2 = 2ZnO + 4NO2 + O2